KONST / Litografier / Litografi 14499334
nr 1449 9334
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Litografi, "I läsvrån". Signerad, oramat löst blad, daterad 1938. Bildmått: 25x18 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:26:25
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor